ekskluzywne wnętrza warszawa


Oferta:

W ramach prowadzenia Autorskiej Pracowni Projektowej oferuję Państwu bardzo szeroki wachlarz usług, poczynając od projektowania wszelkiego rodzaju architektury wnętrz we wszystkich fazach i zakresie, przez wykonywanie wielobranżowych dokumentacji koniecznych do realizacji inwestycji, aż po nadzory autorskie.

Jako doświadczony projektant wnętrz Warszawa, znakomicie orientujący się na rynku usług wnętrzarskich, służę również doradztwem w zakresie wyszukiwania firm do przeprowadzania inwestycji oraz podejmuję się kontrolowania wszelkich prac w imieniu inwestora. Ponadto, mając na uwadze aspekty promocyjne, składające się na całość wieloetapowego procesu deweloperskiego, zajmuję się przygotowywaniem oraz realizacją dowolnego typu materiałów marketingowych.

14-letnia obecność na rynku usług projektowych pozwoliła mi na stworzenie bogatej bazy danych dotyczącej zarówno firm wykonawczych, jak również firm zajmujących się wyposażeniem oraz dekoracją wnętrz. Doświadczenie zdobyte w trakcie pracy, jako architekt wnętrz Warszawa, które zaowocowało wykonaniem kilkudziesięciu projektów: od pojedynczych wnętrz mieszkalnych, poprzez kompleksowe projekty wnętrz apartamentów, domów wolnostojących oraz przestrzeni publicznych, umożliwia mi podejmowanie się realizacji wszelkiego rodzaju projektów, mających na celu stworzenie komfortowych, funkcjonalnych, a zarazem nowoczesnych wnętrz.